Svet-Stranek.cz
Shamballa, automatické písmo, Bachova květová terapie, regrese
AKVAMARÍN - SHAMBALLA, automatické písmo, regrese

Andělská škola:Shamballa, automatické písmo, Bachova květová terapie, regrese

Andělská škola

Od září 2013 pro vás otvíráme Andělskou školu, jejímž cílem je zjemňování vibrací všech zúčastněných dušiček tím, že předáváme informace pro vlastní duchovní růst. (A přijdou nám pomoci určitě i Andílci...)

                                                 

     Andělská škola je určena pro všechny, kteří chtějí pracovat nejen na sobě, ale i s energiemi a s vyššími vibracemi. V rámci naší školy se naučíte nejen očišťovat svůj energetický systém, vytvářet ochrany sobě i ostatním, očišťovat a odblokovávat čakry, zpracovávat své emoce, meditovat, rozvíjet své vnímání a vizualizace, ale také se naučíte užitečné rituály, které vám mohou pomáhat v běžném každodenním životě. Neustále budete pracovat s energiemi a záměrně navyšovat a zjemňovat své vlastní vibrace. Budete měnit svůj život k lepšímu, ale i svůj postoj k němu. Kromě těchto znalostí a dovedností získáte po ukončení školy certifikát o jejím absolvování.
Andělská škola otvírá dva studijní obory:


1. Čakrová škola


    Smyslem a posláním čakrové školy je naučit se vše o čakrách, jak fungují a hlavně, jak se projevuje jejich zablokování a znečištění. A právě na tomto budeme spolu pracovat, dozvíte se jak léčit a čistit svá energetická centra, obdržíte pomůcky pro udržení jejich rovnováhy a pro jejich harmonizaci. Budeme pracovat jednak společně a jednak se budete dále duchovně rozvíjet a pročišťovat i doma, což je nedílná a nezbytná součást tohoto studia s duchovním zaměřením. Naučíte se meditovat, pracovat s kyvadlem a další věci, které budete při zjemňování svých vibrací používat a potřebovat. Přínosem pro vás bude duševní pohoda, případné zlepšení některých zdravotních obtíží a schopnost sám na sobě i nadále pracovat v této oblasti, která je nezbytná pro další duchovní růst. 

      Budeme se scházet pravidelně jednou měsíčně po dobu 1 roku v podvečerních a večerních hodinách - bude upřesněno.


PRO ÚSPĚŠNÉ ZAKONČENÍ S PŘÍNOSEM PRO VAŠE ČAKRY JE NUTNÁ 100% ÚČAST NA JEDNOTLIVÝCH SEMINÁŘÍCH.


Případné předběžné přihlášky z kapacitních důvodů zašlete na akvamarinsh@seznam.cz. 


Tento obor lze studovat i on line na dálku, nutná konzultace či individuální sezení. Více informací dle dohody, akvamarinsh@seznam.cz.2. Čarodějnická škola


Více informací bude v brzké době doplněno!