Svet-Stranek.cz
Shamballa, automatické písmo, Bachova květová terapie, regrese
AKVAMARÍN - SHAMBALLA, automatické písmo, regrese

Shamballa:Shamballa, automatické písmo, Bachova květová terapie, regrese

Shamballa

"Shamballa je všeobecně energií, která není jen systém léčení, ale je to také srdce otevření, které ti umožní osvícení..."

Vítejte ve světě Shamballa Reiky


     Reiky je dar Boží a můj, Saint Germaina. Není to jenom systém léčení, ale je to systém, který uspíší Tvůj spirituální vývoj. K systému Shamballa byl přidán větší počet informací než k metodě, kterou vyučoval Dr. Mikao Usui. To je také důvod, proč jsme tento systém nazvali Shamballa. Větší část tohoto systému, pocházejícího z Atlantidy, byla tisíce let ztracená. Nyní jsem zde, abych ji znovuaktivoval. Pokud už jsi jednou byl naladěn na paprsek reiky, budeš na něj naladěn jednou provždy. Vy všichni jste už v dřívějších životech byli naladěni na paprsek Reiky a nyní jste sem přišli znovu, abyste si na to opět vzpomněli. Když budeš používat Shamballa metodu pro sebe a pro ostatní, budeš osvícen.


Jsem ti provždy k službám.Jsem Nanebevzatý Mistr St. GermainShamballa 1024


      Systém shamballa 1024, obsahuje 1024 symbolů, které jsou rozděleny do 4 stupňů po 256 symbolech a jsou předávány telepaticky přímo do aury žáka, nemusí si je tedy pamatovat či s nimi vědomě pracovat, jako např. u reiky. Stupeň 4. je stupněm mistrovským a zasvěcení 1. a 2. stupně probíhá většinou najednou, ale je možné je také rozdělit, dle volby žáka. 


Shamballa 2002


      Je  pokračování Shambally 1024. Více očisťuje, přelaďuje na vaši duši a na vyšší úroveň poznání a umožňuje vám duchovní a duševní růst. Energie jsou pro léčbu naprosto vynikající a jsou sympatické jednoduchou aplikací. Informace jsou předávány stejně jako u Shambally 1024 a symboly jsou aplikovány telepatickou cestou. Je to vlastně novější systém, který již obsahuje 2002 symbolů.


Shamballa 3110


      Je to léčebný systém, který obsahuje 3110 symbolů, jehož paprsky jsou z kvantového hlediska širší a mnohem hustší. Zasvěcení probíhá stejně jako u předešlých stupňů.


Shamballa D12


      Je to další dimenze předchozích Shamball 1024 a 2002. Povznáší duši a propojuje ji s 12ti rozměry Kosmu. Přináší změnu vnímání času a prostoru v rámci Světa, v němž žijeme.


Kristova Shamballa


        Na rozdíl od dosavadních Shamball je hlavní postavou Kristovy Shambally  právě Ježíš Kristus a jeho silná, láskyplná a léčivá energie.   


     
Co Shamballa neřeší...


      Shamballa nedokáže léčit karmické nemoci nebo takové, které jsou námi zapsány v naší uzavřené smlouvě před tím, než jsme se inkarnovali na Zemi. Zrovna tak jako nemoci v pokročilém či konečném stádiu, můžeme však v tomto stádiu utrpení nemocného zmírnit.                 

    Po zasvěcení od nás obdržíte certifikát.