Svet-Stranek.cz
Shamballa, automatické písmo, Bachova květová terapie, regrese
AKVAMARÍN - SHAMBALLA, automatické písmo, regrese

Bachova květová terapie:Shamballa, automatické písmo, Bachova květová terapie, regrese

Bachova květová terapie

Bachova květová terapie je varianta homeopatie, která používá „esence“, výluhy květů některých rostlin.
       Metodu BACHOVY KVĚTOVÉ TERAPIE zavedl v roce 1928 dr. Edward Bach v Anglii. Podle něj je většina lidských nemocí způsobena negativním stavem mysli. Proto určil 38 květových esencí, které tiší takové stavy a tím léčí pacienta.

 

Co je to Bachova květová terapie?

Tvoří ji 38 výtažků z různých květů a rostlin. Pomáhá člověku zvládnout nejrůznější záporné emoce,harmonizovat mysl a tím i nastartovat přirozenou obranyschopnost organismu. Květové esence pomáhají uvolnit zablokovanou životní energii a uvést ji opět do pohybu. Každý nezpracovaný problém, všechny starosti, strachy a bolesti z minulosti, které člověk utrpěl či někomu způsobil, blokují životní energii a oslabují připravenost člověka postavit sena odpor škodlivým zevním vlivům. Květové esence pomáhají lidem k celostnímu pohledu na věc a způsobují , že se pak stávají otevřenějšími,  schopnějšími  lépe čelit negativním vlivům. Květy nemají za úkol vyzmizíkovat psychické a tělesné symptomy, slouží však jako pomocný prostředek k překonávání toho, co tyto symptomy způsobili. Dr. Bach byl hluboce přesvědčen, že každý člověk má ve svém životě určení nebo úkol, který se rozhodl splnit. Jestliže nedochází k uskutečnění této vnitřní a vnější úlohy,mohou vznikat psychická nebo tělesná onemocnění, anebo se mohou přihodit jiné,těžké životní situace. Tyto originální květové esence pomáhají člověku znovu uvést do souznění tělo, duši i ducha a jsou mu jedinečným zdrojem pomoci k životu v harmonii se svým Já.       Za všemi nemocemi a utrpeními se skrývá strach, úzkost, neklid, nejistota, obavy a starosti - mentální formy, s kterými se ztotožňujeme a tak omezují radostné a harmonické prožívání našeho života (strach z nového zaměstnání, z těhotenství a následné zodpovědnosti, ze zkoušek u studentů a dětí...) . Nemoc je jedním ze způsobů - prostředků, kterým nás naše duše vrací zpět na naši správnou vývojovou cestu k pravé podstatě. Bachovy esence korespondují  s našimi pozitivními i negativními vlastnostmi a proto jsou schopny vyrovnávat důsledky emoční nerovnováhy, která je pak příčinou nemoci. Bachova květová terapie působí přímo na příčinu nemoci, jejímž ovlivněním se následně léčí i fyzické tělo, nikoli jen na její důsledek již projevený ve fyzickém těle. Vyléčené tělo je pak odrazem vyléčené duše a vymizením symptomů, které toto zapříčinily.

       
          Na základě vstupního psychologického testu se klientovi zhotoví esence z bylin, šitá jemu na míru dle jeho aktuálního psychického i fyzického stavu. Protože esence nemají žádné vedlejší účinky, mohou je používat již novorozenci a těhotné ženy, vhodné jsou i pro zvířata (např. potlačení agresivity...).
            Bachovu květovou terapii zasíláme po celé republice, zavolejte na 722 921 486 nebo napište email a bude Vám namíchána přesná esence dle Vašich potřeb, která Vás zbaví problémů a postojů, jež Vám brání radostně prožívat život.